1500 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Hakkımızda

             
 

    Tıbbi ve Kimyevi ürünlerin imalatı, ithalatı ve pazarlaması için 34 yıl önce kurulan  TIP KİM SAN Ltd. Şti.  50 yıllık mesleki birikimi günümüze ve sizlere ulaştırmaktadır. İşletmemizin sahipleri olan  Kimya Mühendisi,  Dişhekimi,  Eczacı, Biyomedikal Mühendisi ve  İktisatçıların  ortak aklı kullanarak   MEDİKO-KİMYA Ltd. Şti ile oluşturdukları birliktelikle, ülkemizde Uluslararası bir marka olan          ADR – ADVANCED DIAGNOSTICS & RESEARCH  ün yaratılmasını başarmıştır.

                                                                                                
    

     ADR GROUP yapılaşması içerisinde yurt içi satışları üstlenen firmamız, 5000 çeşidi aşan ürün paleti ile Kimya, Tıp ve Biyoloji alanlarında satış hizmeti vermektedir. Ticaretin de kendi içinde bir etiği olduğunun ve buna uyulması gerekliliğinin bilinciyle, son tüketiciye, perekende satış noktalarına ve toptancılara ulaşmaktayız. Ürünün olduğu kadar, bilgi ve hizmetin sunumunun da öneminin toplam kalitedeki üstünlüğü belirleyeceği anlayışındayız. Uğraşı konumuz olan dalların ürünlerinin ne denli özen gerektirdiğini biliyor, bu bilinçle işimize önem veriyoruz. Bunu da insana verdiğimiz önemin bir göstergesi olarak değerlendiriyoruz.


     Çağdaş bir işletmenin içermesi gereken tüm koşulları kapsadağına inandığımız çalışma düzenimizde bizlere itici gücü veren ilke, geçmişimizdeki saygınlığımızı gelecek kuşaklarımıza da aktarabilme isteğidir. Yaptığımız gerek ticari gerek sosyal etkinliklerimizde her şeyin para olmadığını, ilkeli bir yaşamı sürdürebilmek için paradan önemli değerlerin olduğunu kanıtlamış kişiler olarak bundan böyle de çalışmalarımızda vezgeçilmezlerimiz bilim, eğitim, etik ve estetik değerler olacaktır.

                                                                                                                                                                                                                                                           

 
 
 
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.